MCG - www.kodixfoto.com Official Site Konrad Sieczkowski

Idź do spisu treści

Menu główne:

MCG

 
 
 
 
MAG CAT'S GARAGE
 
 
 
 
        Czym jest MCG - Szalony Kot - tak, jak to brzmi, tak jest w rzeczywistości. Nie puszysty kiciuś, a mruczący niczym dźwięk silnika V8 na odcince, typowy samochodziarz. Z szaleństwem w oczach nie zaprząta sobie głowy problemami, ograniczeniami i brakiem zaplecza. 
Mad Cat gromadzi wokół siebie ludzi z tą samą, niemal chorobliwą miłością do sportu samochodowego, starych aut i technologii motoryzacyjnej. Niektórzy z nas już są związani z motorsportem jako zawodnicy, inni jako sędziowie, jeszcze inni dopiero zaczynają swoją przygodę. Chcemy zwyczajnie dzielić się naszą radością z innymi. Nie oczekujemy pieniędzy ani totalnego poświęcenia. Chcemy jedynie stworzyć społeczność, która będzie w pomocny sposób dzielić się doświadczeniem, zapleczem, umiejętnościami lub choćby parą rąk do pracy. Wszystko po to, aby budować, przebudowywać i serwisować rajdowe potwory, a potem uczyć się, jak je wykorzystać w sporcie. 
        Bierzemy pod swoje skrzydła wszystkich, którzy potrzebują pomocy i wszystkich, którzy pomocy chcą udzielić. Nie musicie być inżynierami, mechanikami ani konstruktorami wyżyłowanych silników sportowych. Możecie pomóc pożyczając nam narzędzia albo pomagając podczepić wydech, który spadł. Nikt nie zostanie z tyłu. 
Do tej pory udało nam się już zaprzyjaźnić ze sklepami z częściami do rajdówek, warsztatami samochodowymi oraz zgromadzić mnóstwo wiedzy i narzędzi. Zaprzyjaźniliśmy się także z wieloma, czołowymi zawodnikami polskiego motorsportu, którzy są wspaniałymi nauczycielami i chętnie udzielą porad początkującym sportowcom. Bierzemy udział w zawodach sportowych, chętnie zabierzemy Was ze sobą, żebyście mogli zobaczyć, jak to wygląda "w praniu".
W ten sposób powstaje zupełnie nowa społeczność sportowych szaleńców, dla których motoryzacja jest drugim życiem, albo nawet i pierwszym :).

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe? :)
 
 
Michał 'Kocur' Kotkowski
 
 
 
 
 
 
 
W TRAKCIE AKTUALIZACJI
 
 
 
Copyright 2017 www.kodixfoto.com.  All rights reserved
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego